11 prostych sztuczek życiowych, których potrzebujesz

sztuczek

Jeśli szukasz hakerów, które nie są proste, ale super skuteczne, oto one. Codzienne stawianie czoła małym wyzwaniom może być uciążliwe. Ale jeśli znamy sposoby ich rozwiązania, nie musimy się martwić. Nigdy więcej zgubionych kolczyków, brudnych rąk po Doritos lub hałaśliwych plusków w łazience u swojego chłopaka.sztuczek1

1. Oddziel okulary bez zadrapań

Okulary mogą skleić się, gdy umieścisz je jeden w drugim. Podczas próby wyciągnięcia jednego może czasem pozostawić zadrapanie.

Jeśli nie możesz rozdzielić szklanek, prostym rozwiązaniem jest wlanie zimnej wody do górnej szklanki i umieszczenie dolnej nad miską z bardzo gorącą wodą. Para pomoże łatwo rozdzielić szklanki.

2. Plastikowa butelka do zatkanej toalety

Mała katastrofa! Toaleta jest zatkana i nic nie pomoże. Istnieje stary i bardzo prosty hack życia, który pozwoli zaoszczędzić pieniądze i nerwy.

Weź dużą plastikową butelkę. Odetnij jego dno. Teraz załóż rękawiczki i przepompuj blokadę przez rurkę. Działa po prostu świetnie.

3. Spinacz do papieru lub spinka do włosów

Założymy się, że przynajmniej raz w życiu starałeś się znaleźć koniec taśmy. Ten hack zatrzyma tę agonię.

Weź spinkę do włosów lub spinacz do papieru i przymocuj na końcu taśmy. Teraz twoje życie stało się trochę łatwiejsze.

4. Wlewając płyn

Jeśli nadal zdejmujesz tę osłonę ze szczytu butelki oleju, sugerujemy, aby przestać. Wystarczy wziąć widelec lub wykałaczkę i zrobić kilka małych otworów.

Pomoże ci to płynniej wlać olej.

5. Szybkie schładzanie drinka

Jeśli chcesz, aby Twój napój szybko się ochłodził, ten hack jest dla Ciebie. Owinąć napój mokrą serwetką lub ręcznikiem papierowym i włożyć do lodówki. Pozostaw na 15 minut.

Ten hack pozwoli zaoszczędzić czas i sprawi, że napój będzie zimniejszy szybciej.

6. Użyj pałeczek do chipsów.

Czy miałeś kiedyś brudne, słone ręce po zjedzeniu frytek? Fuj! Czas zakończyć ten bałagan. Używaj pałeczek zamiast dłoni.

Po pierwsze, proces jedzenia zwolni, po drugie, twoje ręce pozostaną czyste!

7. Umieść skarpetę na końcu odkurzacza, aby pomóc ci znaleźć drobny przedmiot.

To takie denerwujące, gdy stracisz maleńkie kolczyki lub ulubiony mini-wisior, ale jest tak małe, że nie można go znaleźć.

Weź odkurzacz i nałóż na niego skarpetę . Pomaga, zwłaszcza gdy małe przedmioty toczą się pod łóżkiem.

8. Usuń wosk ze świec za pomocą kostek lodu.

Romans jest świetny, ale nie wtedy, gdy pozostawia ślady wosku na stole. Dobra wiadomość jest taka, że ​​dzięki temu hackowi możemy się łatwo tego pozbyć.

Weź kostkę lodu i pozostaw ją na miejscu. Wosk łatwo się odklei.

9. Podczas podróży noś płyny i kosmetyki w etui na soczewki kontaktowe.

Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby zabrać ze sobą wszystkie kosmetyki podczas podróży, nie możemy cię winić. A jeśli nie masz tych specjalnych małych butelek, nie ma problemu!

Wystarczy użyć etui na soczewki kontaktowe . Zaoszczędzi to dużo miejsca w twojej torbie.

10. Nie kupuj nowego obrazu, aby wyremontować swój dom. Użyj starego płótna, aby zrobić coś nowego.

Wszyscy czasami mamy dość starych dekoracji. Nie wydawaj pieniędzy na zakup nowego! Weź stare płótno i pomaluj na nim coś nowego. Może być abstrakcyjny lub po prostu cokolwiek czujesz w tej chwili.

Działa zarówno jako terapia sztuką, jak i remont!

11. Papier toaletowy nad miską

Jeśli jesteśmy w toalecie w restauracji lub u naszego chłopaka, czasami czujemy się nieśmiali z powodu nadmiernego hałasu.

Po prostu połóż papier toaletowy na misce. Chroni cię przed rozpryskami i pomaga stłumić dźwięk. Ale nie nadużywaj tego! Nie trzeba dużo wkładać, w przeciwnym razie można zatkać rurę.

Które hacki podobały Ci się najbardziej? Czy masz jakieś tajemnice, które wykorzystujesz na co dzień, aby ułatwić Ci życie? Udostępnij je nam w komentarzach poniżej!