13 POMYSŁÓW NA WYKORZYSTANIE DREWNIANYCH PŁYT

PODKŁADKI

W czasach IKEA trudno ustawić własne cztery ściany, aby wyróżniać się z tłumu. Oto półka KALLAX, jak komoda ALEX: niemieckie domy wyglądają teraz prawie tak samo. Ale aby umożliwić pewną indywidualność w twoim mieszkaniu, różne projekty zrób to sam – takie jak drewniane dyski – idealne. Dzięki tym unikalnym projektom z drewnianymi dyskami nie tylko nadasz swojemu mieszkaniu rustykalny urok, ale także sprawisz, że Twoi goście pobladną z zazdrości, dowiesz się w tym artykule.PODKŁADKI1

1.) półka

Ta pływająca półka przyciąga wzrok. W tym majsterkowaniu na ścianie musi być zamontowany tylko metalowy wspornik, a drewniany dysk przymocowany za pomocą śrub i już można na nim umieścić rośliny, książki i spółka.

2.) lustro ścienne

Nawet z tym pięknym pomysłem wyglądasz tak samo po raz drugi. W tym celu kawałek sklejki jest przycinany do pożądanego rozmiaru, krawędź ozdobiona drewnianymi tarczami zgodnie z życzeniem i utknięta na środku lustra.

3.) wieniec na drzwi

Ten rustykalny wieniec na drzwi jest idealny na jesień. Tutaj drewniane dyski na płaskim styropianie ułożone dowolnie i przymocowane za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco. Za pomocą sznurka wieniec zostaje następnie zawieszony na gwoździu na drzwiach.

4.) stolik

Z dużego drewnianego dysku można łatwo wyczarować unikalny stolik boczny. Wszystko, co musisz zrobić, to zamontować nogi stołu na spodzie drewnianej tarczy, a domowe meble są gotowe.

5.) zegar ścienny

Aby mieć pewność, że nigdy nie stracisz czasu, możesz wykonać stylowy zegar ścienny z drewnianej tarczy i mechanizmu zegarowego . Wykonaj drewniany dysk z numerami od 1 do 12, wywierć otwór w środku i zainstaluj mechanizm zegarowy.

6.) szafa

Za pomocą drewnianych krążków można nawet posprzątać szafę. Po prostu trzeba je ułożyć na desce zgodnie z potrzebami i przymocować za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco. Następnie wieszaki na ubrania montuje się jak zwykle za pomocą śrub do płyty.

7.) Mural

Sklejka w połączeniu z drewnianymi krążkami tworzy niepowtarzalny mural, który nadaje całemu pomieszczeniu wyjątkowy akcent. W tym celu liczne drewniane krążki należy rozłożyć na prostokątnym kawałku sklejki i skleić, a arcydzieło można już zawiesić na ścianie.

8.) tablica na klucze

Projekt DIY, który rzuca się w oczy, gdy tylko wejdziesz do mieszkania, to tablica na klucze wykonana z dużego drewnianego dysku. Musi być po prostu pomalowany do woli i zaopatrzony w otwory, w które w końcu wkręca się małe haczyki, które trzymają klucze.

9.) Ozdoba ze szkła

Zdecydowanie najciekawszym przykładem jest ten indywidualnie zaprojektowany słoik na dzwon, w tym celu dekorację odpowiadającą sezonowi należy umieścić w dużej szklanej misce i przymocować klejem. Następnie kompozycję przykleja się do drewnianego krążka.

10.) Podstawki

Jeszcze prostszy projekt DIY prawie nie istnieje: podstawki wykonane z małych drewnianych krążków. Są one szlifowane tylko papierem ściernym, zaopatrzone w dowolny list lub inne napisy i uszczelnione wodoodporną warstwą.

11.) kubek na ołówki

Ten drewniany kubek na ołówki zapewnia rustykalny wygląd pracy. Wymaga to bardzo szerokiej drewnianej tarczy, w którą wierci się kilka otworów, tak aby pasowały do ​​niej poszczególne szpilki.

12.) stół jadalny

Stół wykonany z drewnianych talerzy różnej wielkości przyciąga wzrok w jadalni. Drewniane krążki są arbitralnie umieszczane na stole, najpierw indywidualnie mocowane, a następnie ponownie uszczelniane jako całość.

13.) podkładka

Te podkładki idealnie nadają się do jadalni. W tym celu po prostu umieść małe drewniane dyski na przezroczystym plastikowym podkładce lub kawałku tkaniny i przymocuj za pomocą kleju.

Dzięki tym wyjątkowym majsterkowiczom Twoje mieszkanie będzie przyciągać wzrok. Aby uzyskać więcej inspiracji i indywidualności, znajdziesz niezwykłe pomysły dekoracyjne wykonane z betonu i dowiesz się , co możesz zrobić ze swoimi starymi filiżankami.