5 najwspanialszych krajów! Musisz je odwiedzić!

odwiedzić

Zastanawiasz się, gdzie iść dalej? Chcesz wiedzieć, które kraje najlepiej nadają się na nadchodzące wakacje ? Nie możemy zaplanować twoich wyjazdów, ale z pewnością możemy pomóc Ci zawęzić listę życzeń miejsc podróży i krajów do odwiedzenia z naszymi wspaniałymi sugestiami. Wybierz miejsce docelowe i zacznij pakować torby !

Mówiąc o torbach, naprawdę musisz zabrać ze sobą trwałą i wysokiej jakości torbę podczas zwiedzania tych krajów. Sprawdź te fajne torby, które wybraliśmy dla podróżników.

Warto też rzucić okiem na te akcesoria podróżne, które mogą się przydać podczas podróży.odwiedzić1

1. Albania

Podczas gdy jej sąsiedzi, Chorwacja i Grecja, są dość dobrze znani z radaru turystycznego, Albania pozostaje nieco tajemnicą dla większości podróżników. Ale ci, którzy ją odkryją, znajdą hipnotyzujące miejsca światowego dziedzictwa UNESCO, w tym starożytne greckie miasto Butrint. Ponadto Albania oferuje wspaniałe górskie jeziora, dziewicze plaże, architekturę osmańską i przyjaznych ludzi, którzy chętnie wskażą Ci drogę, gdy potrzebujesz kierunku. Wybierz się do Albanii, jednego z najbardziej niedocenianych krajów w Europie, zanim reszta świata zorientuje się, czego brakuje.

2. Włochy

Włochy – siła napędowa dla katolików, dom Rzymian i żywy przykład architektury epoki renesansu – to kraj jak żaden inny. Przepełnione malowniczymi szlakami, pięknymi tarasami i niekończącym się szlakiem historii kultury, prawie wszędzie tam, gdzie robisz we Włoszech, masz zapewnioną przyjemną i wieczną pamięć. A co najważniejsze, masz gwarancję, że otrzymasz najlepsze jedzenie na świecie, nawet jeśli ostatecznie odwiedzisz wiejskie obszary Włoch.

Na niezapomnianą wycieczkę we Włoszech odwiedź jej najpopularniejsze miejsca, w tym Rzym, Toskania, Florencja i Wenecja. Rozpocznij swoją przygodę od odkrywania Rzymu i jego uroczych ulic wypełnionych skarbami kultury i architektury. Następnie udaj się do Florencji, podziwiając jej niesamowitą renesansową sztukę i architekturę.

Następnie wybierz się na wycieczkę po ośnieżonym terenie Toskanii, aby zaspokoić swoje potrzeby gastronomiczne przy pomocy najbardziej przepysznych potraw na świecie. Wreszcie usiądź na brzegach Wenecji i podziwiaj Morze Śródziemne jak członkowie rodziny królewskiej. Niezależnie od tego, czy jesteś smakoszem, czy miłośnikiem historii, Włochy są rzeczywiście jednym z najlepszych krajów do podróżowania po świecie.

3. Indie

Od starożytnych buddyjskich jaskiń Ajanty po piaszczyste plaże Goa, miejsca do zobaczenia w drugim najbardziej zaludnionym kraju świata nigdy się nie kończą. Z dala od tłumów w Mumbaju, północny Kaszmir jest zwykle opisywany jako Szwajcaria Indii, gdzie jazda na nartach jest doskonała, a tempo wolniejsze.

Dzięki strategicznej lokalizacji i niewiarygodnym udogodnieniom te tanie hotele w Bombaju zapewnią Ci niezapomnianą podróż.

4. Walia

W 2016 r. Walia świętuje „Rok Przygody” i zdecydowanie nie ma lepszego czasu na zwiedzanie jednego z najpiękniejszych krajów Europy i najlepszych placów zabaw. Często przyćmieni przez cieszących się dużym uznaniem sąsiadów, wielu podróżnych wciąż nie docenia Walii. Są to jednak ekscytujące czasy dla tego kraju, zwłaszcza że Walia zdobywa teraz uznanie za wyjątkowo zachowane zabytki i niezwykłe piękno.

Miłośnicy sportów ekstremalnych, wędrowcy, poszukiwacze przygód, koneserzy festiwali, smakosze i miłośnicy kultury będą tutaj oczarowani, czy to na piaszczystych plażach Półwyspu Gower, w uroczych wioskach i miasteczkach, czy pośród trudnych szczytów Snowdonii.

Udałeś się do Cardiff? Dlaczego nie sprawdzić tych wspaniałych i zaskakująco niedrogich hoteli w Cardiff?

5. Nepal

Po serii katastrofalnych trzęsień ziemi i wstrząsów wtórnych przemysł turystyczny Nepalu znów rośnie. Choć setki osób wciąż są bezdomne, a codzienne życie nie wróciło do normy, historyczne zabytki Nepalu są powoli i pięknie przywracane. Odporni nepalczycy odnajdują stopy, a drogi do trekkingu otwierają się ponownie

Dolary turystyczne, które są wydawane z troską, przejdą długą drogę w tym kraju, wybierając oddolne firmy turystyczne i niezależne kwatery prywatne, aby pieniądze trafiły do ​​lokalnych kieszeni. A dzięki oszałamiająco różnorodnym krajobrazom – od majestatycznych Himalajów po bujne dżungle zamieszkałe przez nosorożce, słonie i tygrysy – Nepal powinien być jednym z krajów, które należy uwzględnić na liście życzeń.

Nie zapomnij zabrać ze sobą zestawu sprzętu turystycznego podczas wizyty w Nepalu. Sprawdź tę stronę , aby cieszyć się dużymi oszczędnościami na różnorodnym sprzęcie zewnętrznym.

Zdobądź najlepsze oferty hoteli w Katmandu dzięki tym wspaniałym sugestiom!